Özel Yazılım Geliştirme

Tamda istediğiniz gibi web tabanlı uygulamanız...

Web yazılım günümüz teknolojisinde kullanılmaya başlayan ve bir çok firma tarafından kullanılan sistemlerdir. Web yazılımların klasik yazılımlara göre avantajları çok fazladır. Web yazılım satın aldığınızda çok büyük yatırımlar yapmanıza gerek yoktur. Bulut sistemler güncel bir internet tarayıcısına sahip tüm cihazlarda başarılı bir çalışmaktadır. Klasik bir yazılım bilgisayara kurulur ve programın kullanılacak olan her personel için donanım yatırımı gerektirir. Web yazılım ile maliyeti düşük sistemler kurularak tasarruf sağlarsınız. Klasik yazılıma erişebilmek için, yazılımın kurulu olduğu cihazın yanınızda olması gerekirken web yazılımda ise internet bağlantısı olan bir cihaz ister bilgisayar, ister tablet, ister cep telefonu yeterli olacaktır.

Süreç Nasıl Gerçekleşiyor?


01.

Dinliyoruz

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olan web yazılımınızı geliştirmeye başlamadan önce sizi dinliyoruz. Mevcut kullandığınız bir uygulama varsa inceliyoruz ve sadece gerekli özellik ve modülleri belirliyoruz

02.

Ön Çalışma ve Sunum

Sizden aldığımız bilgler, dokümanlar ve uygulamalar doğrultusunuda ön çalışmalarımızı tamamlıyoruz ve talep ettiğiniz yazılımın ön sunumunu gerçekleştiriyoruz. Fikirlerinizi ve önerilerinizi alıyoruz.

03.

Test Hazırlığı ve Bitirme

Artık talep ettiğiniz uygulamayı en doğru şekilde hazırlamaya başlıyoruz ve size somut uygulamalar sunuyoruz. Kullanmaya başlamadan önce son defa sizden öneri ve fikirlerinizi alıyoruz.

04.

Herşey Tamam

Tamamen size özel geliştirilmiş, gereksiz özellik ve modüller bulundurmayan, düşük bakım maliyetli programınız hazır. Yazılımınızı sunucuya yüklüyoruz ve size teslim ediyoruz