eleprox Yurt Programı

Tamda istediğiniz gibi web tabanlı uygulamanız...

eleprox Yurt ve Apart Programı ile işletmecisi olduğunuz öğrenci yurdunun yada apartın yönetimini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm akıllı cihazlardan rahatlıkla erişebildiğiniz eleprox Yurt & Apart Programı ile her zaman işletmeniz yanınızda olacaktır.

Detaylı öğrenci kaydı, oda & yatak yönetimi, zimmet, izin, raporlama, kasa ve banka hareketleri gibi bir çok özelliği bulunduran eleprox Yurt ve Apart Programı avantajlı paketleri sayesinde sadece kullandığınız kadarına ödeme yaparsınız.

Kısaca eleprox Yurt ve Apart Programı ile detaylı öğrenci kayıtları oluşturabilir, veli bilgilerini kaydedebilirsiniz. Her öğrenci için ek bir zahmete gerek kalmadan sözleşmelerinizi görüntüleyebilir yada yazıcınızdan çıktılarını alabilirsiniz. Yurdunuz yada apartınızda kalan misafirlerinizin ödeme planlarını rahatlıkla görüntüleyebilir, tamamını yada bir kısmını tahsil edebilirsiniz. Ayrıca tahsilat işlemini yapan personelinizin kim olduğunuda rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca izin modülü ile öğrencilerinizin hangi tarihlerde yurdunuzda yada apartınızda kalmadığını kayıt altına alabilirsiniz. Öğrenci modülü sayesinde öğrenci kendi paneli üzerinden izin telebinde bulunabilir. Ayrıca öğrenci modülü ile, öğrenci destek, şikayet, arıza kaydı açabilir, eft/havale bildirimi yapabilir.

Detaylı Bilgi ve Demo Talebi İçin Tıklayın