eleprox Yurt Programı Web Sitemiz Yayında

eleprox Yurt Programı Web Sitemiz Yayında

eleprox Yurt Programı Web Sitemiz Yayında

Tarih: 11/04/2022

eleprox olarak geliştirdiğimiz eleprox Yurt Programı uygulamamızın web sitesini yayına aldık. yurtprogrami.net adresinde yayına aldığımız web sitesinde eleprox Yurt Programının özelliklerini inceleyebilir ve isterseniz hızlı bir şekilde 14 günlük denemenezini de başlatabilirsiniz.

2017 yılında kullanıma sunulan eleprox Yurt Programı sayesinde özel yurt ve apart işletmeleri idari ve muhasebe gibi işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yürütebilmesi için geliştirildi. Öğrenci, oda, personel, muhasebe yönetimi ve daha bir çok özelliği içerisinde barındıran eleprox Yurt Programı, 5 yıllık süreç içerisinde müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile yeni özellikler ve geliştirmeleri düzenledik.

Maliyetleri düşük tutarak özel yurt ve apartlar için aylık ücretlendirmemizi 1,00 ₺/Öğrenci olarak bellirledik. Bu sayade ihtiyacınız kadar ödeme yaparak işletmenizin ihtiyacı kadar ödeme yaparsınız.

Sizde özel yurt yada apartınız için hemen 14 günlük ücretsiz denemenizi başlatın ve eleprox Yurt Programı ile işlerinizi kolaylaştırın.

Hemen 14 günlük denemenizi başlatmak için tıklayın

yurt programı eleprox yurt programı apart programı eleprox apart programı online yurt programı öğrenci yurdu programı