Servis Takip Programı

Servis ve bakım işleriniz için özel olarak hazırlandı

eleprox Servis Takip Programı ile tüm servis süreçlerinizi kolay bir şekilde takip edin.

eleprox Servis Takip Programı  servis ve bakım çalışması yapan işletmeler için özel olarak geliştirilmiştir. Program içerisinde bulunan müşteri, cihaz, bakım/arıza modülleri ile tüm süreçleri kolay bir şekilde yürütebilirsiniz.

Ayrıca web tabanlı altyapısı sayesinde saha personelenize vereceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile saha personelerriniz kolay bir şekilde süreçleri yürütebiliecektir.

Detaylı Bilgi ve Demo Talebi İçin Tıklayın

Genel Özellikleri

Müşteri Modülü

Müşteri modülü ile servis süreçlerinizi takip ettiğiniz tüm müşterilerinizin iletişim bilgilerini kaydedebilirsiniz.

Cihaz Modülü

Cihaz modülü ile müşterileriniz cihazlarını sisteme tanımlayabilirsiniz. Cihaz hakkında notlarınızı oluşturabilir, serni no ve cihaz adı bilgilerini kaydedebilirsiniz

Bakım/Arıza Modülü

Bakım/arıza modülü ile kayıtlı cihazlarınız için bakım/arıza kayıtlarını ve planlarını oluşturabilirsiniz.

Saha Modülü

Saha modülü ile bakım/arıza kayıtlarını saha personelinize atayabilir ve personele özel günlük bakım/arıza listelerinin çıktısını alabilirsiniz. Personeliniz android uygulaması üzerinden servise gidilecek müşterinizin telefon, whatsapp ve konum gibi bilgilerine tek tıkla ulaşabilir.

Özel Geliştirmeler

eleprox Servis Takip Programı'nı firmanızın ihtiyaçlarına göre özel olarak düzenleyebilir, yeni modüller ekleyebiliriz. Bu sayede kullanmayacağınız modüllere para ödemez ve sadece ihtiyacınız olan modüller sayesinde karmaşadan uzaklaşmış olursunuz.